صفحه اصلی             |             اخبار             |             انتقادات و پیشنهادات             |             تماس با ما             |             بانک اطلاعاتی نخبگان و مستعدین                 
اولین همایش ملی مدیریت، اقتصاد و اقتصاد مقاومتی برگزار میشود مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

alt

مدیریت و اقتصاد دو کلید واژه ای هستند که در ادبیات پیشرفت همه جانبه کشور نقش بسزایی دارند و می بایست با  نگاهی عمیق و موشکافانه این دو مفهوم بنیادین را در کنار هم قرار داد تا به تدابیر ارزنده و راهگشا دست یافت و ایجاد   چنین نگاهی به هم افزایی و هم اندیشی و همگرایی نیاز دارد که یکی از بهترین ابزار تحقق آن برگزاری کنفرانسهای علمی است که به عنوان موتور محرک رویدادهای بزرگ علمی و تحولات فناورانه به شمار می روند.

با توجه به اهمیت این موضوع، "اولین همایش ملی مدیریت، اقتصاد و اقتصاد مقاومتی"  با هدف بررسی  متدهای بومی و بین المللی در عرصه آینده پژوهی و تببین راهکارهای مدیریتی و توسعه آفرین در 22 آذر ماه سالجاری و باسخنرانی چهره های سرشناس بین المللی (دکتر علیرضا آزمندیان و دکترسعید خزایی ) با   شعار " مدیریت پیش نگر، آینده برتر" در مشهد برگزار خواهد گردید. امید است با اتکال به خداوند متعال وتلاش کمیته علمی، با برگزاری این کنفرانس بتوانیم گامی هرچند کوچک در راه اعتلای کشور عزیزمان برداریم. جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت http://rmce.ir  مراجعه نمائید.