صفحه اصلی             |             اخبار             |             انتقادات و پیشنهادات             |             تماس با ما             |             بانک اطلاعاتی نخبگان و مستعدین                 
رویداد استارتاپ ویکند"خوشمزه" در مشهد برگزار شد مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

alt

رویداد استارت آپ ویکند خوشمزه  با حضور  130 شرکت کننده  در دانشگاه فردوسی مشهد با حضور کارآفرینان و صنعت گران برگزار شد. در این رویداد شرکت کنندگان ضمن آماده سازی برای ایده پردازی، ایده های خود در مدت 1 دقیقه ارائه نمودند، و پس از آن از بین 44 ایده ارائه شده  14 ایده با رای گیری شرکت کنندگان انتخاب و تیم سازی حول ایده های منتخب شکل گرفت. از روز دوم، تیم ها با راهنمایی منتورها (مربیان) ضمن شرکت در کارگاه های آموزسی و کاربردی به فعالیت تیمی تا عصر روز سوم رویداد پرداختند. در اختتامیه رویداد و در بخش داوری هر یک از تیم ها مجموعا به مدت 10 دقیقه به ارائه طرح های خود پرداختند و پس از داوری، تیم­های آناناس، گلدونه و سیبو به ترتیب اول تا سوم شدند. در این رویداد جوایز ارزنده ای از جمله 6 میلیون تومان جایزه نقدی،  پذیرش در شتابدهنده فردوسی و شرکت در کارگاه­های توانمند سازی به 3 تیم برتر اهدا شد.

لازم به ذکر است این رویداد که توسط بنیاد نخبگان استان خراسان رضوی و ستاد فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با همکاری سازمان بسیج علمی و فناوری استان خراسان رضوی، مرکز نوآوری و کارآفرینی تک، شرکت شهرکهای صنعتی و گروه علوم و صنایع غذایی دانشکده کشاورزی دانشگاه فردوسی  در تاریخ 8 الی 10 آذرماه سال 96 برگزار گردید.

altaltalt