صفحه اصلی             |             اخبار             |             انتقادات و پیشنهادات             |             تماس با ما             |             بانک اطلاعاتی نخبگان و مستعدین                 
فستيوال نوآوري هاي صنعت آرايشي و بهداشتي برگزار می شود مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

alt

مخترع گرامی

مركز فن­بازار ملّي ايران با همكاري «شركت فرابورس ايران» و با حمايت معاونت علمي و فنّاوري رياست جمهوري، در نظر دارد جشنواره ]فستيوال[ اختراعات را در زمينۀ صنعت آرايشي و بهداشتي در اواسط زمستان سال 1396برگزار كند.

اين جشنواره به­منظور تجاري­سازي اختراعات اين صنعت از طريق معامله/ جذب سرمايه­گذار و با حضور سرمايه­گذاران و توليدكنندگان اين حوزه صنعتي برگزار خواهد شد. معاونت علمي و فنّاوري رياست جمهوري نيز براي تكميل مستندات و خريد اختراعات يا سرمايه­گذاري روي آنها توسط صنعتگران و سرمايه­گذاران، تسهيلاتي را ارائه مي­كند.

مخترعاني كه تمايل به حضور در اين جشنواره را دارند، مي­توانند فرم نام­نويسي را از وبگاه جشنواره به نشاني www.techfestival.ir (بخش فستيوال نوآوري­هاي صنعت آرايشي و بهداشتي) دريافت و پس از تكميل به همراه تصوير گواهي ثبت اختراع حداكثر تا تاريخ 30/9/1396 به نشاني الكترونيكي آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید ارسال كنند.

همچنين براي كسب اطلاعات بيشتر مي­توانيد به نشاني www.techfestival.ir مراجعه و يا با شماره تلفن­هاي63-88398543-021 تماس حاصل فرماييد.