صفحه اصلی             |             اخبار             |             انتقادات و پیشنهادات             |             تماس با ما             |             بانک اطلاعاتی نخبگان و مستعدین                 
اطلاعیه:امکان شرکت رایگان نخبگان و استعدادهای برتر در جشنوارۀ «کارآفرین‌شو2017» مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

alt


به اطلاع کلیه نخبگان و مستعدین میرساند جشنوارۀ «کارآفرین‌شو2017» از ویژه برنامه‌های «مشهد شهر استارت‌آپی» آذرماه در دانشگاه فردوسی برگزار می‌شود.

این جشنوارۀ بین‌المللی، اولین گردهمایی صاحبان ایده، استارت‌آپ‌ها، شرکت‌ها، سرمایه‌گذاران، دیپلمات‌ها و کارآفرینان از کشور هایECO، اسلامی و منطقه در مشهد مقدس تحت برنامه +ScienceTech به عنوان یک مدل جدید برای راه‌اندازی و توسعۀ کسب‌وکار بین‌المللی دانش‌بنیان برنامه‌ریزی شده است.

هدف اصلی این سمینار، داشتن جذابیت و سودآوری برای صاحبان ایده، دانشجویان، فارغ‌التحصیلان، استارت‌آپ‌ها، شرکت‌ها و سرمایه‌گذاران ایرانی و بین‌المللی در حوزۀ کارآفرینی است که منجر به تیم‌سازی بین‌المللی و ایجاد استارت‌آپ‌های چندملیتی و بین رشته‌ای می‌شود.

«کارآفرین‌شو2017» در سه بخش اصلی «استارت‌آپ‌ها»، «صاحبان ایده» و «شرکت‌ها» در روزهای 16 و 17 آذرماه در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است برای افراد تحت پوشش، این هزینه به تعداد محدود (30 نفر) از طریق بنیاد نخبگان خراسان رضوی پرداخت میشود و این افراد میتوانند به صورت رایگان در این جشنواره شرکت نمایند. علاقمندان در صورت تمایل به شرکت  در جشنواره  مذکور، حداکثر تا تاریخ 10 آذر ماه عدد2 را به همراه نام و نام خانوادگی خود به شماره 09033886410 پیامک نمایند.