صفحه اصلی             |             اخبار             |             انتقادات و پیشنهادات             |             تماس با ما             |             بانک اطلاعاتی نخبگان و مستعدین                 
نظرسنجی درباره جایزه‌های تحصیلی بنیاد ملی نخبگان مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

alt

بنیاد ملی نخبگان از سال 1386 با اعطای جوایز تحصیلی از دانشجویان برتر دانشگاه‌های کشور حمایت می‌کند. در سال 1393 برنامه‌های بنیاد برای این گروه از اجتماعات نخبگانی مورد آسیب‌شناسی و بازنگری قرارگرفت و با پیروی از رویکردهای سند راهبردی کشور در امور نخبگان، «آیین‌نامه اعطای جایزه‌های تحصیلی به دانشجویان صاحب استعداد برتر» به تصویب هیئت امنای بنیاد ملّی نخبگان رسید. این آیین‌نامه تسهیلات متعدد ولی هدف‌مندی را برای دانشجویان برتر لحاظ می‌کندکه در قالب چهار جایزه «آموزش» ، «پژوهش» ، «فنّاوری» و «فرهنگ» به آنان اعطا می‌شود.
این پرسش‌نامه به منظور دریافت نظر دانشجویان برتر دانشگاه‌های کشور درباره «رویکرد» و «چگونگی اجرا» و «عملکرد» این جایزه‌ها، تنظیم شده است و طبعاً نتایج آن بر برنامه‌ریزی بنیاد برای اعطای جوایز تأثیر به‌سزایی خواهد داشت. خواهشمند است با پاسخ‌گویی به این پرسش‌نامه و ارسال آن به آدرس آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید ما را در ارتقای خدمات یاری فرمایید.

برای دریافت پرسشنامه کلیک نمائید.