صفحه اصلی             |             اخبار             |             انتقادات و پیشنهادات             |             تماس با ما             |             بانک اطلاعاتی نخبگان و مستعدین                 
آگهی استخدامی مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

alt

 به اطلاع کلیه نخبگان و استعدادهای برتر استان میرساند تقاضای استخدام به شرح زیر می باشد:

شرکت دانش بنیان تکاپو صنعت نوین خیام از بین دانش آموختگان برتر، نیروی متخصص در قالب تسهیلات جایزه شهید تهرانی مقدم در رشته های مهندسی برق، مهندسی مکانیک، زمین شناسی، مهندسی نانو، حسابداری، مهندسی کامپیوتر، گرافیک و طراحی صنعتی استخدام مینماید. لذا کلیه افرادی که مشمول تسهیلات شهید تهرانی مقدم شده اند و تمایل دارند در این شرکت مشغول به فعالیت شوند درخواست کتبی خود را به همراه رزومه به ایمیل آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید ارسال نمایند.

شرکت پارت لاستیک یکی از بزرگترین واحدهای تولیدی قطعات خودرو از بین نخبگان با تخصص های زیر نیرو جذب می نماید. کلیه نخبگان علاقمند به همکاری با شرکت مذکور درخواست و رزومه خود را به بنیاد استان ارسال نمایند.

 • مهندسی مکانیک گرایش جامدات- ساخت و تولید مقطع لیسانس، فوق لیسانس و دکتری تخصصی
 • مهندسی متالوژی مقطع لیسانس، فوق لیسانس و دکتری تخصصی
 • مهندسی صنایع گرایش سیستم مقطع لیسانس، فوق لیسانس و دکتری تخصصی
 • شرکت صنعتی معدنی و تولیدی زرمهر مارلیک به منظور تکمیل نیروی متخصص جهت اشتغال، از بین فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی رشته معماری استخدام مینماید علاقمندان میتوانند درخواست خود را به بنیاد نخبگان استان ارسال نمایند.
 • شرکت فنی مهندسی پارت کنترل با سابقه ای بالغ بر 20 سال در حوزه مهندسی برق و اتوماسیون صنعتی از بین دانش آموختگان برتر رشته های مرتبط در قالب طرح شهید تهرانی مقدم نیرو متخصص جذب می نماید لذا کلیه افرادی که مشمول تسهیلات شهید تهرانی مقدم شده اند و تمایل دارند در این شرکت مشغول به فعالیت شوند درخواست کتبی خود را به همراه رزومه به ایمیل آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید ارسال نمایند.
 • شرکت مهندسی تجهیزات سینا ابتکار ثامن با موضوع فعالیت تولید تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی نیازمند جذب نیروی انسانی با تخصص های زیر می باشد از کلیه نخبگان درخواست میشود در صورت تمایل به اشتغال در شرکت مذکور درخواست کتبی خود را به همراه رزومه به ایمیل آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید ارسال نمایند.
 1. رشته مهندسی پزشکی - بالینی، مقطع کارشناسی ارشد 1 نفر
 2. رشته مهندسی پزشکی - بیومکانیک، مقطع کارشناسی ارشد، 1 نفر
 3. رشته مهندسی پزشکی- بیوالکتریک، مقطع کارشناسی ارشد 1 نفر
 4. رشته مهندسی کامپیوتر- نرم افزار،مقطع کارشناسی ارشد 1 نفر
 5. رشته مهندسی مکانیک - طراحی کاربردی، مقطع کارشناسی ارشد 2 نفر
 6. رشته مهندسی مکانیک - تبدیل انرژی، مقطع کارشناسی ارشد 2 نفر
 7. رشته مکاترونیک، مقطع کارشناسی ارشد 1 نفر
 8. رشته مهندسی برق- کنترل، مقطع کارشناسی ارشد 1 نفر
 9. رشته مهندسی صنایع - تحلیل سیستم، مقطع کارشناسی ارشد 1 نفر
 10. رشته مهندسی صنایع - تولید صنعتی، مقطع کارشناسی ارشد 1 نفر
 11. رشته حسابداری مالی - اقتصاد صنعتی، مقطع کارشناسی ارشد 1 نفر
 • شرکت شبکه ارتباطات طلایی شرق جهت توسعه طرح های در دست اقدام و استفاده حداکثری از ظرفیت های استان نیازمند سه نفر با تخصص ICT  در قالب طرح شهید تهرانی مقدم می باشد علاقمندان می توانند پس از ثبت نام در سامانه ثریا و تائید درخواست خود را به بنیاد استان جهت معرفی به شرکت مذکور ارسال نمایند.
 • شرکت دانش بنیان مهندسی نوین کامپوزیت صدرا واقع در شهرک صنعتی ماشین سازی و فناوری های برتر مشهد متقاضی همکاری با نخبگان دانشگاهی رشته های مهندسی مکانیک، مهندسی پلیمر، شیمی، بازرگانی در قالب جایزه شهید تهرانی مقدم و... می باشد.

تخصص های مورد نیاز:  حسابداری، حقوق و مهندسی فناوری اطلاعات

 • صنایع دفاعی منطقه شمال شرق کشور به یک نفر نیروی اداری با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد منابع انسانی نیازمند است لذا از کلیه نخبگان و استعدادهای برتر متقاضی استخدام  درخواست میشود در صورت تمایل درخواست و رزومه خود را به آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید ارسال نمایند.
 • شرکت آب و فاضلاب کشور از بین فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه های برتر استخدام و جذب می نماید جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت شرکت آب و فاضلاب ( کلیک نمائید) مراجعه نمائید.
 • شرکت صنعتی معدنی و تولیدی زرمهر مارلیک به منظور تکمیل نیروی متخصص جهت اشتغال در واحدهای فنی و مهندسی، تولیدی، تحقیق و توسعه و اجرایی خود، از بین نخبگان و استعدادهای برتری که دارای تخصص های زیر می باشند برای هر تخصص 2 نفر استخدام مینماید:

1- فنی و مهندسی ( عمران، شیمی، معدن، معماری، مکانیک)
2- مالی و اقتصادی( اقتصاد مهندسی)
3- بازرگانی (بازرگانی داخلی و بین المللی)
4- مدیریتی( مدیریت، مالی و حسابداری)
5- حقوقی

 • شرکت هنر الکترونیک شرق دارای مجوز فناور جهت تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز در مشهد و بجنورد آماده جذب نخبگان و استعدادهای برتر در مقطع کارشناسی و بالاتر در رشته های الکترونیک، مکانیک، کامپیوتر( خصوصا هوش مصنوعی) و بازرگانی می باشد. لذا متقاضیان محترم میتوانند درخواست خود را به بنیاد نخبگان استان خراسان رضوی ارسال نمایند. لازم به ذکر است متخصصین پردازش تصویر، لیزر، رباتیک، طراحی بردهای الکترونیک با میکرو کنترلر های سری آرم و همچنین بازاریابی و بازارسازی در اولویت استخدام می باشند.
 • شرکت دانش بنیان صنایع شیمیایی و رنگسازی الوان ژیک متقاضی همکاری با نخبگان دانشگاهی رشته های مهندسی مکانیک، مهندسی پلیمر، شیمی، بازرگانی در قالب جایزه شهید تهرانی مقدم می باشد متقاضیان میتوانند درخواست خود را به بنیاد نخبگان خراسان رضوی ارسال نمایند.
 • شرکت دانس بنیان آراد طب توس تولید کننده تجهیزات پزشکی در نظر دارد در راستای تکمیل کادر فنی و فروش خود از بین نخبگان و استعدادهای برتر در زمینه های مهندسی مکانیک(گرایش طراحی کاربردی)، مهندسی صنایع و مدیریت بازرگانی استخدام نماید لذا علاقمندان واجد شرایط میتوانند جهت ثبت نام و ارائه رزومه با شماره 37139601 داخلی 2 تماس حاصل فرمایند.

کلیه نخبگان و استعدادهای برتر متقاضی استخدام در موارد فوق، میتوانند در صورت تمایل درخواست و رزومه خود را به آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید ارسال یا با شماره 37139601 تماس حاصل فرمایند.